Müzik

Sesler hayatımızın en önemli parçalarını oluşturur. Sesin var olabilmesi için beyni ve kulağı uyarabilecek nitelikte etkenler ve bu etkenlerin ses kaynağından alıcı sisteme kadar kulağı uyarmaya yetecek şiddette iletilici bir ortam olması gerekir. Doğal sesler bu saydıklarımızdan herhangi birinin eksikliğinde oluşamaz.  

En basit haliyle fuar, düğün, açılış, piknik ve davet organizasyonu gibi hizmet alanlarında kiralamak istediğiniz çok kanallı ses sistemleri sizleri ve dinleyicileri doğal sese en yakın tutan ve size orada olma hissini verebilecek ortam seslerini üretir. Bu nedenle özel showlarda ve konser organizasyonlarında kullanılması memnuniyet bırakacak ses sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Planladığınız organizasyona yakışacak kaliteli bir ses istiyorsanız ses teknisyenlerimizden de yardım alarak mekanınıza uygun ses sistemlerimizi tercih edip yine mekana uygun şekilde kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Fuar ve benzeri etkinliklerinizde kendi bünyemizde sahip olduğumuz ses sistemlerimiz 2’li ses sisteminden başlayıp 8’li ses sistemlerine kadar çıkmaktadır. Standınızda yapacağınız ürün tanıtımlarınızda sunucu animatörümüz tarafından anonslar yapılmaktadır. Ayrıca Dj temini ve dansçı gibi hizmetimizden de yararlanabiliriniz. Şenlikci organizasyon sizlere müzik ve ses sistemlerinde kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Bir organizasyonu daha uygun fiyatlara mal edebilmek öncelikle kullanılacak Ses Sistemlerine sahip olup, tek elden kiralamayı gerektirir. Sizler için her anlamda kendini geliştirmeyi kurulduğu yıldan bu yana hedefleyen Şenlikci organizasyon ‘Ses Sistemi hizmetinde daha uygun fiyatlara cevaplar bulmak amacıyla gerek teknik ekip, gerek personelini genişleterek hizmetlerine devam etmektedir.

Şenlikci Organizasyon profesyonel ve eğlenceyi seven ekibi ile sizleri bu ortak noktada buluşturan günlerde profesyonelliğini ortaya koyarak profesyonel Ses Sistemi ve sanatçı kadrosu ile müzik coşkusunu, ışıklandırma ve süsleme ekibiyle günün temasını, yaşatarak sizlere o günün en unutulmaz gün olduğunu hatırlatır.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz Festival ve Şenlik organizasyonu, gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti Şenlikci Organizasyon Farkıyla sunmaktadır.

Amplifikatör
Mikser
CD DVD Player
Hoparlör
Kablosuz Hoparlör
Mikrofon
Kablosuz Mikrofon
Kayıt Anons Sistemi
Işık Sistemleri
Hoparlör Ayakları
Koplosuz Soketler
Dj Setup
Turntable
HeadpHone
Işık Kontrol Cihazları
Lazer Işık Sistemi
Gök Tarayıcısı
Popüler Efekt Işıkları
PowerMixer
Telsiz Mikrofon
Mixserler
LCD Kiralama
Sis Makinesi
Kar Makinesi

Hizmet verdiğimiz Alanlar.
Düğün Organizasyonu
Fuar Organizasyonu
Müzik Organizasyonları
Okul Şenlikleri
Festival Organizasyonları
Ev Parti Organizasyonları
Doğum günü Organizasyonları
Açılış Organizasyonları
Davet Organizasyonu
Nişan Organizasyonu
Tanıtım Aktiviteleri

Konser Organizasyonu
Eğlence Parti Organizasyonları
Özel Gün Organizasyonları
Üniversite Şenlikleri
Piknik Organizasyonları
Ramazan Şenlikleri

ses
senlikci4459878