Hakkımızda

Şenlikci Türkiye’nin tek rakipsiz tanıtım firması olmanın gururu ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmenin gayreti içerisindedir.
Şenlikci Organizasyon Doğum Günü, Sünnet, Organizasyon, Broşür Dağıtımı, Açılış, Tanıtım, Davet, Hediye Servisi, Dans Gösterileri ile binlerce organizasyona imza atmış ayrıca; müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve uygun rakamlarla müşterileri kitlesine ulaşmıştır.
Şenlikci Organizasyon sizin için yaptığı çalışmalarla İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli illerinde ortaya çıkardığı başarılı işlerle bugün önemli bir müşteri portföyüne sahiptir.Buna rağmen tek ilkesi olan ‘müşteri memnuniyeti’ hedefi ile daima işlerinde ayrıntıların getirdiği güzellikleri hesaplayarak siz değerli müşterilerimize A’dan Z’ye yapılabilecek her türlü organizasyonda hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir.
Yaşamınızdaki en önemli günü unutulmaz kılmak için çalışan ekibimiz, Yapılacak organizasyonu ilgili A ‘dan Z’ ye tüm detayları planlayıp, uygulamasını yapmaktadır.
Bizlere duyduğunuz güven için teşekkürler…
Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz düğün organizasyonu,nişan organizasyonu,şirket ve kurumsal organizasyonlar,sünnet organizasyonu,doğum günü partileri,süsleme organizasyonu,açılış organizasyonu ve fuar organizasyonu gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti sunmaktadır.

SİZLERİN YAŞAYACAĞINIZ MUTLULUK ŞENLİKCİ ORGANİZASYONUN MUTLULUĞUDUR

hakimizda